Звоните
+38 (050) 410-410-4

Консультация

Обратный звонок
Вы здесь

Лікування алкоголізму

В останні декілька років в Україні спостерігається значне збільшення кількості хворих на алкоголізм. Особливо помітне це явище серед молоді. Нажаль, цьому сприяє зменшення популярності здорового способу життя та надмірне рекламування алкогольних та слабоалкогольних виробів. Але найгірше те, що мало хто з хворих усвідомлює, що він дійсно хворий. При цьому особистість деградує, людина набуває фізичну та психологічну залежність від алкоголю та притаманні специфічні хвороби печінки, серцево-судинної системи та інших органів. Досить тяжкі бувають і соціологічні наслідки надмірного вживання алкоголю. Тому важливо вчасно звернутись за допомогою до кваліфікованих спеціалістів.

Комплексний індивідуальний підхід до кожної окремої людини в реабілітаційному центрі «Альт центр» забезпечує гарантований результат. Клініка знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Оранжерейна, 1 і вважається міжнародною. Спеціалісти центру знають все про алкоголізм лікування , тому підберуть найбільш оптимальний курс реабілітації у кожному конкретному випадку.

Якщо необхідне проведення термінової терапії, зазвичай проводять детоксикацію за допомогою гемодіалізу, тобто – очищення крові. Є декілька варіантів проведення детоксикації, в тому числі медикаментозний, але лише фахівці центру можуть правильно вибрати потрібний метод.

Після проведення першого етапу лікування алкоголізму розпочинається найважливіша складова курсу лікування – соціально-психологічна реабілітація. Звичайно, без допомоги кваліфікованих психологів тут не обійтись. Вони намагаються виявити причини, що підштовхнули людину до чарки і надають слушні життєві поради, що допомагають назавжди забути алкоголь і повернутись до нормального життя.

Третій етап реабілітаційного курсу лікування – допомога пацієнту адаптуватися в соціумі та надання психологічної допомоги в будь-який необхідний момент після завершення лікування. При цьому можливе надання допомоги навіть в працевлаштуванні, адже людина, що тривалий час хворіла на алкоголізм можливо має і ці проблеми.

Загалом, лікування в реабілітаційному центрі «Альт центр» ефективне і це підтверджує статистика пацієнтів, що перебували у клініці. Крім того, можливе проведення анонімного лікування, що досить актуальне для багатьох пацієнтів.

Не треба чекати, поки ваші родичі чи близькі люди самі звернуться по допомогу в лікуванні алкоголізму, не гайте час. Спробуйте допомогти – звертайтесь за консультацією до спеціалістів нашого центру.

Новости наших центров реабилитации
Лечение наркомании, что же это такое?

Почти все, кто попал в лапы наркотиков, проходят похожий путь.

Подробнее...
Лечение наркомании, что же это такое?

Почти все, кто попал в лапы наркотиков, проходят похожий путь.

Подробнее...
Зависимость от легких наркотиков

Зависимость от легких наркотиков

Подробнее...
Отзывы о лечении
Записаться

Международный реабилитационный центр для лечения зависимости

© 2016 "Альт-центр"

Свяжитесь с нами
Наши партнеры:

Лечение наркомании

http://narkologicheskiy-centr.com/lechenie-narkomanii.html
: 9 10 - 90 .