Лікування наркоманії

Наше життя є найціннішою річчю, даною нам цим світом. Безмежні можливості, світле майбутнє, безліч приводів для посмішок і багато-пребагато іншого. Так чому ж людина так схильна руйнувати усе хороше?

Залежність страшна тим, що самостійно вибратися з неї неможливо. Як б не втішали себе оманливим «кину, як тільки захочу» і «просто можу відмовитися від наркотиків», на ділі це не так. Тяга до штучних речовин сильніше людської волі, тому всім залежним потрібно серйозне поетапне лікування.

При залежності від наркотиків пацієнт не підозрює, наскільки його розумом опановує цей наркотик.

Лікування наркоманіїЙого поведінка стає соціально небезпечною, він може завдати колосальної шкоди, не тільки собі.

Лікування наркоманії починається з першого етапу детоксикації організму. Відбувається повне очищення, тому потрібно докласти максимальні зусилля і скористатися усіма можливостями задля того, щоб з внутрішніх органів прибралися наркотичні речовини. Зрозуміло, ні про який повторний прийом цих небезпечних речовин, навіть в мікроскопічних дозах, не може бути й мови. Саме в даний час розпочинається перша стадія «ломки», коли організм вимагає чергової дози і людину мучать болі, як фантомні, так і цілком реальні.

Далі слідує період реабілітації, що вимагає постійного контролю з боку кваліфікованого психолога. Тільки фахівець може допомогти людині розібратися з усіма його внутрішніми проблемами і терзаннями, усунути причини болів як душевного, так і фізичного характеру. Часто на цьому етапі відбувається усвідомлення того, навіщо людина пішла на таку шкоду собі – чи було це зроблено з цікавості або з причини будь-якої моральної, сильної, травми.

Третій етап зветься соціалізацією. У цей час відбувається адаптація людини; він заново входить у світ інших людей, повністю очищений від своєї залежності. Важливо донести до пацієнта, що яскраве, повноцінне життя не вимагає присутності в ній будь-яких речовин.

Лікування наркоманії

Точно також не потрібні вони і для того, щоб переживати життєві пертурбації, навіть найсильніші. Найчастіше причина хвороби полягає в спробі втекти від реальних проблем, забутися, полегшити душевний біль. Необхідно віддавати собі звіт і повністю усвідомлювати: підтримка близьких і власна сила волі допоможуть набагато ефективніше.

Ховатися від проблеми – це не вихід, потрібно повернутися до неї обличчям.

Ми надаємо лікування по всій території України. Зв’язатися з нами можливо кількома способами: заповнити форму заявки зворотного зв’язку, звернутися з листом на пошту altcentercom2@gmail.com або зателефонувати за номерами: (068) 159-80-80, (095) 552-51-22

Дополнительные статьи о лечении
Очень плохоПлохоНормальноХорошоОчень хорошо (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Мухоморов Андрей Евгеньевич

Мусияка Евгений Петрович

Цапин Игорь Николаевич

>
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА